REFERENCE

klientů stomatologické kliniky ALDENTA


"Já jsem nadmíru spokojený se všemi službami. Počínaje vstřícným jednáním na recepci, dojednáním termínu či případným přeobjednáním: recepční mě informuje telefonicky, až po samotné úkony. Vždy jsem informován o ceně, obvykle si mohu vybrat z několika cenových řešení, o postupech, délce operace i vyhlídkách do budoucnosti. Kliniku mohu směle doporučit. To, co klinika uvádí ve svém popisu: individuální přístup a profesionalita, platí stoprocentně."

Jaroslav K.


S klinikou Aldenta mám skvělou zkušenost. Vždy se tam cítím velmi dobře, protože jejich přístup je jak profesionální tak osobní, a to je příjemné. S takovým standardem jsem se zatím nikde jinde nesetkala. Ať už se jedná o samotný profesionální zákrok nebo o úroveň jednání. Co mi velmi vyhovuje, je že se vždy dozvím veškeré informace o tom jak se o svoje zuby starat tak aby byly v co nejlepší kondici."

Milena Ď.


Já osobně mám jen vynikající zkušenosti se vším, co tato klinika nabízí. Velmi profesionální a zároveň osobní jednání. Vždy jsem obdržela dostatek informací o zákroku i jeho možných alternativách a hlavně souvislostech. To je pro mě velký bonus, kterého si vysoce cením. Sama jsem absolvovala i zákrok v rámci estetické stomatologie a s výsledkem jsem nadšená. To co u jiných zubařů byl neřešitelný problém je tu standard."

Jana V.